Jak pracuji

Metody výzkumu

Zaměřuji se na metody kvalitativního výzkumu, které kombinuji s volně dostupnými daty či interními zdroji klienta. Teoreticky vycházím primárně ze zakotvené teorie pro sociální vědy a etnografického pozorování. Pro sběr materiálu organizuji rozhovory a focus group anebo vycházím ven a mluvím s lidmi za pochodu či v jejich běžném prostředí. Testování použitelnosti moderuji osobně. Jako doplňující a náborové nástroje používám dotazníky a workshopy.

Pracuji v souladu s ochranou osobních dat a jsem proškolena pro GDPR.

Spolupráce

  1. Promluvíme si o vašem záměru, cílech projektu a podmínkách jeho realizace. Probereme jaké výstupy a v jaké formě vám budou nejlépe vyhovovat.
  2. Vše promyslím a zašlu vám návrh postupu s předběžným odhadem ceny. Můžeme si ho společně projít a upřesnit jednotlivé kroky.
  3. Domluvíme se na projektovém prostředí, ve kterém nám práce půjde od ruky, harmonogram a můžeme začít.

S kým?

Spolupracuji s transkripterkou hlasového záznamu, zapisovatelem i dalším výzkumníkem. Pro vaše účely mohu dále využít služeb copywritera, kodéra, grafika a projektového manažera.

Jste můj klient?

Obvykle vyhovuji středně velkým firmám, korporacím nebo agenturám, které si již vybudovaly pozici na trhu. Mezinárodní prostředí a komunikace v angličtině je mým habitatem. Neomezuji se jednou oborovou vertikálou – vyhovuje mi rozmanitost témat a prostředí.

Za kolik?

Spolu s navrženým postupem zasílám i odhad ceny, který se odvíjí od mé současné hodinové sazby 1200 Kč.